Роль фурнітури в металопластикових конструкціях

Виробництво пластикових вікон з кожним роком набирає обертів, все більше людей у себе вдома, в офісі, на дачі встановлюють пластикові вікна. Вони мають масу переваг над дерев’яними вікнами – досить легко встановлюються і чудово ремонтуються, стійкі до сезонних перепадів температури та опадів, не вимагають повсякденного догляду. Крім цього, пластикові вікна забезпечують чудову звукоізоляцію та відмінно зберігають тепло в будинку. А елегантний та сучасний вигляд служить доповненням до архітектури будівлі.

Дуже часто при виборі пластикових вікон споживачі звертають увагу тільки на профілі та склопакети, абсолютно забуваючи про фурнітуру. Але ж від такої «важливої дрібниці», як фурнітура, дуже багато чого залежить.
Неможливо собі уявити сучасні пластикові вікна без якісної та сучасної фурнітури. Чудовий зовнішній вигляд є важливим декоративним елементом оселі, але не можна забувати про експлуатаційні та функціональні характеристики вікон. Строго обов’язковим елементом будь-якого сучасного пластикового вікна є красива, багатофункціональна та надійна фурнітура. Фурнітура пластикових вікон повинна забезпечувати можливість легкого поводження з вікном. Це означає, що завдяки правильно підібраній фурнітурі, вікно має відкриватися та закриватися без особливих зусиль. Заощаджувати на фурнітурі пластикових вікон не варто, адже купувати високоякісне вікно без гідної фурнітури – це все одно, що “кидати гроші на вітер”.

Обираючи фурнітуру, необхідно звернути увагу на те, з якого матеріалу виготовлена фурнітура. Фурнітура повинна бути металевою, хромованою з підвищеною міцністю.

Головними технічними показниками фурнітурної системи є надійність та довговічність, що безпосередньо залежить від механічної міцності та стійкості до корозії. І не дивно, що фурнітура багато в чому визначає вартість готового пластикового вікна, адже завдяки їй визначаються основні механічні та динамічні навантаження у віконній конструкції.

Від будь-якого, навіть дуже дрібного елементу фурнітури, безпосередньо залежить надійність та функціональність ваших пластикових вікон.

Основною ознакою якості фурнітури є зносостійкість, цей показник визначається кількістю циклів відкривання / закривання, який в змозі витримати даний вид фурнітури.Якісне пластикове вікно – це якісна фурнітура, яка працює, не вимагаючи фізичних зусиль при відкриванні та закриванні вікна.

Ми рекомендуємо фурнітуру “VORNE”, яка виготовляється ​на високотехнологічному заводі в Туреччині і відповідає світовим стандартам. Бездоганну якість фурнітури VORNE підтверджено низкою міжнародних сертифікатів якості, в тому числі і українським сертифікатом УкрСЕПРО.