Профіль ПВХ Wintech

Особливості профілю WINTECH

З кожним днем ПВХ-вікнам надається все більше переваги, так як вони стали доступними для населення і здатні вирішити проблему енерговтрати. Сучасне пластикове вікно в поєднанні зі склопакетом являє собою будівельну конструкцію, яка по теплозахисних властивостях рівна зі стіновими огорожами або перевершує їх. Таким чином, пластикові вікна повинні мати не тільки сучасний дизайн, але і відповідати ряду вимог практичності і надійності.

Профіль WINTECH, безсумнівно, відповідає даним вимогам і має ряд переваг:
Профілі WINTECH мають елегантний зовнішній вигляд, а особлива закруглена форма штапиків додає ще більш витончений вид конструкції.
Профільні системи WINTECH можуть поставлятися з протягнутим ущільнювачем, що в значній мірі скорочує терміни виготовлення вікна;
Використання універсального підсилювального профілю не тільки покращує міцність конструкції, але і заощаджує ваш час у виробництві.

Профілі WINTECH прекрасно адаптовані до українських умов експлуатації, зокрема за теплоізоляційними властивостями. Різноманіття профільних систем дозволяє використовувати їх як у південних, так і північних регіонах країни. Два контури ущільнення притвору (зовнішній і внутрішній) дозволяють уникнути промерзання петель у сильні морози.
Конструктивні особливості профілю WINTECH дозволяють відтворити будь-яку форму вікон з різними способами відкривання, використовувати як звичайну, так і протизламну фурнітуру, використовувати одно-та двокамерні склопакети. А широкий вибір кольорової гами ламінованого покриття практично не обмежує спектр вашої фантазії;
Вікна з профілю WINTECH легкі в повсякденному догляді. Завдяки гладкій поверхні забруднення не скупчуються на поверхні профілю. Правильно встановлені пластикові вікна дуже добре ізолюють приміщення від впливу зовнішнього середовища. Однак це призводить до того, що всередині приміщення виникає надлишкова вологість. Іноді при поганій внутрішньої вентиляції волога може конденсуватися на склі і стінах. Один із способів боротьби з цим небажаним явищем – це поліпшення повітрообміну за рахунок простого рішення – застосування фурнітури з можливістю забезпечення мікропровітрювання. Вікно з такою фурнітурою може відкриватися на 1-2 мм, дозволяючи приміщенню провітрюватися, але без тепловтрат.

Однією з важливих особливостей вікон з профілю WINTECH є їхній високий термін служби. Для підтримки пластикового вікна в «робочому стані» не потрібно спеціального обслуговування, але, звичайно ж, існують деякі правила, дотримання яких, дозволяє продовжити термін служби вікна; (Догляд за металопластиковими конструкціями)
Профілі WINTECH оптимальні в співвідношенні ціни і якості, доступні широкому колу споживачів і використовуються при забудові об’єктів масового будівництва.

Ми пропонуємо наступні профільні системи Wintech:

Wintech 624
Wintech 640
Wintech 753