Складна система Vorne

Будь-яке приміщення, незалежно від призначення, потрібно розділяти на функціональні зони для максимально корисного використання. Саме для такого, розумного планування простору квартири, офісу чи котеджу і були розроблені складувально-розсувні системи “гармошки”.

Рішення, що дозволяють оптимізувати простір в квартирі або будинку, стають все більш популярні. І “двері-гармошка” якраз відносяться до такого типу виробів. Як нескладно здогадатися з назви, головною їх відмінністю від звичайного полотна є механізм відкривання- закривання. Вони складаються в акуратну гармошку, звільняючи місце для проходу, і при цьому не заважають і не зачіпають навколишніх предметів інтер’єру, що є досить поширеною проблемою звичайних дверей.

Складувально-розсувні міжкімнатні “двері-гармошка” ідеальне рішення для будь-якої квартири чи будинку. Вони відмінно дозволяють економити місце, особливо в малогабаритних приміщеннях.

Технічні характеристики:

– Можливість виготовляти конструкції довжиною до 6,5 м;
– Можливість виготовляти конструкції висотою 540 мм — 2200 мм;
– Розміри складних стулок 350 мм — 900 мм;
– Розміри прохідних стулок 360 мм — 1200 мм;
– Можливість комбінації 3-7 стулок;
– Широко застосовуються у приватних будинках для виходу на тераси, як перегородка в офісних приміщеннях, а також як тимчасовий фасад для літніх майданчиків ресторанів та кафе.

ЗберегтиЗберегти

ЗберегтиЗберегти